Yoğun geçen sezonun ardından bir çok yaş grubu ile Türkiye finallerine giden Kayseri Voleybol Kulübü dinlenmeden bayramdan sonra yeni sezın çalışmalarına başlayacak.

Gerek okullu gerek kulüplü kategorilerinde Türkiye finalleri için giden Kayseri Voleybol Kulübü 2016 – 2017 sezonunu bayramdan birkaç gün önce tamamladı.  Ramazan Bayramı’nında içerisinde olduğu yaklaşık iki haftalık dönemde dinlenecek olan Kayseri Voleybol Kulübü daha sonra 2017 – 2018 sezonuna başlayacak.  Yorucu geçen sezon sonrası konuşan Kayseri Voleybol Kulübü antrenörü Seher Şahin, “Yoğun yorucu ama başarılı bir sezon bitti. Yaklaşık 15 ay önce lige alt yapıda iyi kaliteli sporcu yetiştirmek için başladığım, son olarak 8 gündür Türkiye şampiyonasi ile devam eden mini voleybol maceramız son buldu. 32 takımın katıldığı turnuvayı Türkiye 15’incisi olarak tamamladık. Daha iyi bir derece olsun isterdik ama olmadı. Bu vesile ile bu yolda, bana eşlik eden minik kızlarım Tugce, Şevval, Fatmagül, Simge, Sümeyye, Kübra, Sude, Ayşe, Rukiye, Sıla ve  Ece’nin ailelerinin ve spora gönül vermiş tüm babaların gününü kutluyor, annelerimize sevgilerimi iletiyorum.

Kayseri  Voleybol Kulübü olarak maddi ve fiziki imkansızlıklara rağmen bu sene alt yapı, 2.Lig ve okul takımları maçlarında gösterdiğimiz başarıyı seneyede devam ettirmek için daha güçlü şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi. İLYAS KAPLAN

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla