Kayserigaz Yönetimi, 2016 yılı çalışmalarını ve 2017 yılı hedeflerini, Yönetimin Gözden Geçirme Toplantısı’nda değerlendirdi.
10. Yönetimin Gözden Geçirme Toplantısı’nın ilk aşaması tüm bölüm ve birim yöneticilerinin katılımıyla Kayseri’de gerçekleştirildi. 2016 yılı faaliyet detaylarının incelendiği toplantıda, birim ve bölümlerin hedeflerine yönelik sergilediği performans gözden geçirildi. Toplantıda 2017 yılı hedeflerinde veriminin nasıl artırılacağı, nasıl bir strateji izleneceği ve gerçekleştirilecek projelerin detayları masaya yatırıldı. İlk aşaması Kayseri’de başlayan toplantının, ikinci aşaması ise Antalya’da devam etti.
2017 yılı birim ve bölüm stratejileri, personel kişisel gelişim ve eğitimleri, müşteri taleplerinin karşılanması ve yeni yılın hedefleri toplantının genel kapsamını oluşturdu. Bölüm ve birimlerin gerçekleştirdiği sunumların yanı sıra, 2016 yılı bağımsız müşteri memnuniyet anket ve kurumsal örgüt analizi sonuçları yöneticilere aktarıldı. Mevcut çalışma stratejilerinin kritikleri yapılarak, ekip çalışması ile hedeflere ulaşmaya yönelik yeni çalışma stratejileri belirlendi.
Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, başarılarla geçen 2016 yılının ardından, 2017 yılında da planlanan hedeflerle, başarılı sonuçlara ulaşılmasını temenni ettiğini belirtti. Çok etkin ve verimli geçen 10. Yönetimin Gözden Geçirme Toplantısı, katılımcılarına ortak hedeflere odaklanma, gelişimi ve sürekli iyileştirmeyi gözlemleme imkânı sundu. Bora, Kayserigaz’ın “Sektöre ve tüm paydaşlarına ilham veren marka olmak” vizyonuyla çalışmalarına devam edeceğini belirtti. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla