Her yıl geleneksel olarak yapılan iftar organizasyonunun 11.si, bu yıl da Kayserigaz Ailesi’nin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

HER YIL GELENEKSEL OLARAK YAPILAN İFTAR ORGANİZASYONUNUN 11.Sİ, BU YIL DA KAYSERİGAZ AİLESİ’NİN YOĞUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 

2007 den bu yana her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen Kayserigaz iftar yemeği bu yıl 11. kez gerçekleşti. Kayseri lokasyonunda bulunan EWE Turkey Holding grup şirketlerinden EWE Enerji, Millenicom, Enervis, Bursagaz ve Kayserigaz çalışanlarının yoğun katılım gösterdiği iftar yemeğine EWE Turkey Holding Genel Müdürü Frank Quante de katıldı.
Yaklaşık 250 kişinin katıldığı geleneksel iftar organizasyonunda davetliler iftarlarını tasavvuf müziği eşliğinde yaptılar. Birlik ve beraberliği pekiştiren, çalışanların bir araya gelerek kaynaşmasını sağlayan ve motivasyonlarını arttıran bu faaliyetlere önem veren Kayserigaz, bu ramazanda da grup şirketi çalışanları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.
Yemek esnasında, günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora; “Böyle önemli bir günde Kayseri’de çalışan grup şirketi çalışanlarımızı, Kayserigaz önderliğinde, bir arada görmekten çok mutluyum. Ailemizin sık sık farklı sebeplerle bir araya gelmesine ve farklı faaliyetlerde birbiriyle kaynaşmasına öncü olmak, Kayserigaz için memnuniyet verici. Daha nice Ramazanlarda böyle güzel bir ortamda hep birlikte iftar yapabilmeyi diliyorum. ”dedi.
İftar organizasyonu EWE Turkey Holding Genel Müdürü Dr. Frank Quante’ nin konuşması ile devam etti. “Tüm Müslüman Âlemi için çok önemli olan ve manevi duyguların yaşandığı bu ayda Kayserigaz Ailesi’nin davetlisi olarak grup şirketi çalışanlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Ramazan Ayı insanları birbirine yaklaştıran, sevgi, saygı ve dostluğun gelişmesine vesile olan değerli günlerden. Tüm grup çalışanlarımızın Ramazan Ayı’nı tebrik ediyorum”dedi. -iha

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla