Hes Kablo Kayserispor lige verilen 3 aylık aradan sonra yarın saat 21.00’de Fenerbahçe ile deplasmanda yapacağı maç için bugün yola çıkacak.

Koronavirüs salgını tedbirleri gereği ligin 26’ıncı haftasından itibaren müsabakalar ertelenmişti. Kayserispor’da futbolcular 11 Mayıs’a kadar evlerinde bireysel çalıştılar. Yaklaşık 1 aydır takım antrenmanı yapan futbolcular çalışmalarını dün tamamladı. Bugün havayolu ile  İstanbul’a hareket edecek olan Kayserispor Cuma günü sat 21.00’de Fenerbahçe ile karşılaşacak. Temsilcimiz Perşembe günü Kayseri’ye dönecek.

MÜSABAKAYI KARAOĞLAN YÖNETECEK

Kayserispor’un yarın Fenerbahçe ile İstanbul’da karşılaşacağı maçı Atilla Karaoğlan yönetecek.

Lige verilen yaklaşık 3 aylık aradan sonra müsabakalar tekrar oynanmaya başlayacak. Kayserispor’un Cuma günü İstanbul’da yapacağı maçı Atilla Karaoğlan yönetecek. Karaoğlan’ın yardımcılıklarını Volkan Ahmet Narinç ve İbrahim Bozbey yapacak. Müsabakanın 4’ünüc hakemliğini Cihan Aydın, VAR hakemliğini Bahattin Şimşek asistan VAR hakemliğini ise Erkan Engin yapacak. Sakarya bölgesi hakemi Atilla Karaoğlan Kayserispor’un Fenerbahçe ile 0-0 berabere kaldığı Türkiye Kupası maçında düdük çalmıştı.

İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla