KENDİ SALONLARIMIZ YOKTU AMA YİNE DE PES ETMEDİK

Mili Sporcu ve Antrenör Enver Nazlı , Antalya Belek’te gerçekleşen Taekwando Yarışmasında 1600 sporcu arasında beş madalya ile dönmenin gururunu yaşarken, sporcularının çalışması için yer tahsis etmeyen Büyükşehir Belediyesi’ne sitem etti.

Mili Sporcu ve Antrenör Enver Nazlı,  Antalya Belek’te gerçekleşen Taekwando Yarışmasında 1600 sporcu arasında beş madalya ile dönmenin gururunu yaşarken, öğrencilerin çalışması için salon noktasında çok sıkıntılar yaşadıklarını ifade ederek, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ‘ne sitem etti. Nazlı, “Antalya Belek’te Taekwando Yarışmasında 30 ülkeden 1600 öğrenci katılımıyla gerçekleşti. Ve biz 1600 öğrenci arasında ilimizden götürdüğümüz 5 öğrencimizle ilimize madalyalarla döndük. Master grubunda da kendim gümüş madalya aldım. Her yıl altın madalya alırdım ama bu yıl ayağımdaki sakatlıktan dolayı gümüş madalya aldım. Sporcularımız, Ali Osman Yüksel, Mahmut Sezgin, Begüm Sezgin, Yusuf Atsız.” Kendi salonlarımız yoktu. Sağda solda çalıştık. İmkansızlıklar içinde madalyalarımızı aldık. Büyükşehir Belediyesinden yer talep ettik. Bu isteğimiz yerine getirilmedi. İnşallah bundan sonraki süreçte inşallah bizlerin yanında olurlar. Ve çalışmalarımızda bizlere destek veren Taekwando İl Temsilcisi Hasan Keleş’e teşekkür ederken bundan sonraki çalışmalarımızda Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’ndan da destek sözü aldık. Kendisine de çok teşekkür ediyoruz. “diye konuştu.

GÜLDEN ÇOKTAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.