Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye çalışanları ve aileleriyle bir araya gelerek iftar açtı.
İftar sofrasında belediye çalışanlarıyla beraber olan Başkan Çolakbayrakdar, mesai arkadaşlarıyla iftar yapmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hep birlikte Yeni Kocasinan’ı kurmak ve Kayseri’ye yakışır bir Kocasinan inşa etmek için durmaksızın gece-gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.
Kocasinan Belediyesi Hizmet Binası önündeki Mimarsinan Parkı’nda düzenlenen iftara, Başkan Çolakbayrakdar ve eşi Fatma Çolakbayrakdar’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları,belediye meclis üyeleri, birim müdürleri, Kocasinan Belediyesi çalışanlarıyla aileleri katıldı. Başkan Çolakbayrakdar,iftar öncesi masaları tek tek dolaşarak belediye çalışanlarının ve ailelerinin hatırlarını sorup sohbet etti. Ardından ezanın okunmasıyla birlikte hep beraber iftar yapıldı.
İftarın ardından konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Ramazan; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu da kurtuluş olarak adlandırılan bir zaman dilimidir. Biz bu zaman diliminin ortasını geçtik, sonuna doğru yaklaşıyoruz. İnşallah kurtuluşa erenler olaraktan cennete girebilmek, kurtulanlardan olmak ve bayrama ulaşmak en büyük niyetimizdir. Çok kıymetli mesai arkadaşlarım, değişik programlarda mahalle sakinleri ile iftar programlarında bir araya geliyoruz. Bugünde Kocasinan ailesinin her kademesinde çalışan,siz değerli arkadaşlarımızla bir araya geldik. Şükür Allah’a her gittiğimiz sofra bereketleniyor ve artıyor. Bugün burada bu sofranın da bereketlendiğini görmüş olmanın mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu.
Kocasinan Belediyesinin büyük bir aile olduğunun altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Hep birlikte Yeni Kocasinan’ı kurmak ve Kayseri’ye yakışır bir Kocasinan inşa etmek için durmaksızın gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Bu çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Hepiniz bu şehre hizmet etmek için var gücünüzle çalışıp, gayret ediyorsunuz. Hep beraber bu şehri güzelleştirmek için çalışmaya ve gayret etmeye devam edeceğiz. Ramazan Bayramı’na sağlık ve sıhhat içerisinde hep beraber ulaşmayı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Program, Başkan Çolakbayrakdar’ın iftara katılan belediye çalışanları ve aileleriyle birlikte fotoğraf çekilmesiyle noktalandı. -kb

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla