Kalitede ve hizmette her zaman örnek gösterilen Kocasinan Belediyesi, vatandaşın güvenliği için önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Kocasinan sınırları içerisinde tüm asansörlerin daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak üzere periyodik kontrollerini gerçekleştiren Kocasinan Belediyesi, denetimleri yapılan asansörlerin yüzde 95’ine denk gelen dört bine yakın asansörü güvenli hale getirdi.
Can güvenliğinin her şeyden önemli olduğunu belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların sağlığına, huzuruna, mutluluğuna ve güvenliğine önem verdiklerini, bu nedenle asansör denetimi ve güvenli kullanımı konusunda son derece titiz çalıştıklarını vurguladı.
“Kocasinan Belediyesi olarak ilçe sakinlerimizin daha kaliteli ve daha emniyetli bir yaşam sürmeleri için yoğun gayret sarf ediyoruz.” diyen Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan sınırları içerisinde 4 bin 187 adet asansörde denetim yapıldı. Denetimleri yapılan asansörlerin yüzde 95’ine denk gelen 3 bin 986 asansör daha güvenli hale getirildi. Diğer asansörlerin de daha güvenli ve daha emniyetli olması için yoğun gayret gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar sözlerini, “Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi asansör denetiminde da önceliğimiz vatandaşımızın can güvenliği ve memnuniyetidir.” diyerek noktaladı.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla