Kocasinan Belediyesinin 2018 yatırım programı netleşiyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 2018 yılı çalışma programını netleştirmesi adına kırsal mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
Mahalle Muhtarları toplantısı Hasancı Mahallesi’nde yapıldı. Vatandaşları temsilen 46 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda gelecek yıl yapılması planlanan yatırımlar konuşuldu.
Kocasinan Ziraat Odası Başkanı Abdulkadir Güneş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda muhtarlara hitap eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kırsal Hizmetler Müdürlüğümüz 3 yıldır sizlere hizmet veriyor. Her geçen yıl bir öncekinden fazla olarak hizmet çıtamızı artırarak çalışıyoruz. Özellikle bu yıl hem bütçe, hem de araç ve ekipman noktasında ciddi manada iyileştirmeler yaptık. Bu durum önümüzdeki yıllarda da artarak devam edecek. Hal böyle olunca bir önceki yıl yapılan hizmetten sonra kırsal mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın da daha iyisi ve güzelinin yapılması için beklentileri artıyor. Bizde sizlere hizmet edebilmek adına elimizden geldiğince çalışıyoruz” diye konuştu.
2017 yılında hedefledikleri tüm çalışmaları başarı ile tamamladıklarının altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, “Sizlerden gelen tüm talepleri yerine getirdiğimizi gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Eksiklerimiz tamamlanıncaya kadar çalışmalarımız aralıksız olarak devam edecek. Sizleri mutlu edecek ve refah içinde yaşamanızı sağlayacak ne gerekiyorsa,imkanlar ölçüsünde gerçekleştirmenin gayreti içinde olacağız. 46 kırsal mahallemizde geçtiğimiz yıl ve bu yıl dahil olmak üzere Kocasinan Belediyesi olarak izimiz, hizmetimiz var. Bundan sonra da Büyükşehir Belediyemiz ve Kocasinan Belediyemiz el birliği ile sizlere hizmetlerimizi artırarak getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Muhtarlardan gelen talepler neticesinde çalışma programının şekilleneceğini ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, 2018 yılında araç parkı, donanım ve ekipmanın yeniden şekillenebileceğini söyledi.
Başkan Çolakbayrakdar’ın konuşmasının ardından muhtarlarla birebir görüşülerek talepler alındı. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.