Bursa Nilüfer Kaymakamlığından Kayseri Kocasinan Kaymakamlığına atanan Mustafa Kılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Kayserinin sanayii, ticareti, sağlık kuruluşları, eğlence ve alış veriş merkezleri, kış sporları tesisleri ile Anadolu’nun adeta parlayan bir yıldızı olduğunu belirten Başkan Büyükkılıç “Kayseri Belediye Modeli ile adeta bir ekol olmuştur. Birçok kurum ve kuruluş bu modeli örnek almakta ve inceleme gezileri düzenlemektedirler. Kayseri Belediye Modelinin başarı ile uygulanması, Kayseri’nin bir Turizm, Sağlık, Spor ve Ekonomi merkezi olmasına ve dolayısı ile bölge halkının sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sağlamıştır. Kayseri Belediyelerinin birlik, dayanışma ve paylaşım içerisinde hizmet ve yatırım yapmasının şehrimize büyük katkısı vardır. Kurumlar arası dayanışma ve birlikte hareket etme ilçeye hizmet olarak yansımaktadır. Bu başarı da ve yatırımlarda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç ise Kayseri’de görev yapacağından dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek “İki kardeş ilçeden biri olan Kocasinan İlçesinde göreve başladım. Melikgazi Belediyesinin hemşerileri ile iç içe olmuş ve günün getirdiği teknolojik gelişmeler ile de bunu daha da güçlendirmiştir. Yapılan yatırım ve hizmetler bunun bir göstergesidir. Melikgazi Belediyesinin hizmet çıtası çok yüksek halkın beklentileri ve hizmet anlayışında farklılık var. Çünkü halk asfalt, park, yol değil, sosyal tesis, kapalı yüzme havuzu, sanat kurs merkezleri talep ediyor. Melikgazi’miz, Kayseri’miz ve ülkemiz için önemli çalışmalarından dolayı Başkan Memduh Büyükkılıç’ı ve ekibini kutluyorum” diye konuştu.

Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, ziyaretin ardından (MİMER) Melikgazi İletişim Merkezini gezerek görevleri, uygulaması ve çalışma tekniği hakkında bilgiler aldı.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla