Köşk’e 5 yıldızlı tesis

Büyükşehir Belediyesi beş yıldızlı sosyal yaşam merkezlerinden ilkinin temelini yarın atacak. Köşk Mahallesi’ne yapılacak olan sosyal yaşam merkezinde yüzme havuzundan, fitness salonuna, sanat ve mesleki eğitim için dersliklerden, kreş ve kütüphaneye kadar birçok birim bulunuyor.
Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi’nin temeli Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in katılacağı törenle atılacak. Tören yarın (7 Mart Salı) saat 14.00’te Eşref Bitlis Bulvarı üzerinde gerçekleştirilecek. Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi, bölgenin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak projelendirildi. Sosyal Yaşam Merkezinde erkekler ve bayanlar için ayrı ayrı olmak üzere iki adet yüzme havuzu bulunacak, saunalar, iki ayrı fitness-aerobik salonu, 10 derslikli kurs merkezi, fuaye ve sergi alanları, kafeterya ve sosyal alanlar, kreş, internet salonu ve oyun salonu bulunacak. -KURUM BÜLTENİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.