Hafta sonu bir amatör müsabaka oynandı. Penaltı kazanan ancak atamayan takım öne de geçti skoru koruyamadı berabere kaldı ve düştü. Hakeme tepkileri vardı ancak tribünden izleyenlerden bir çoğu, eğer penaltıyı atamaz skoru avantajını koruyamazsan hakeme bir şey söyleme hakkın yok yorumunda bulundular.

Osmanlıspor maçını Mete Kalkavan’ın yöneteceğinin açıklanmasından itibaren tepki gsöteren Kayserispor yönetimi yerden göğe kadar haklı. Hakemin anlam verilemeyen bir nedenle Kayserispor’u sevmediği aşikar.

Yalnız mağlubiyeti sadece ona bağlayamak haksızlık olur.

Takım olarak ayağımızda top tutamadık.

Pas yapamadık.

Top kaptırdık.

Hakem kötüydü amenna, ancak en az hakem kadar sporcularda kötüydü. Rotman’ın yokluğunu aradık ama Varela’yı gören var mıydı? Ahamada kızdırdı demekki Muammeri yazdı hoca ancak onunda yapacağı bu kadar. Şükür ligde kaldık diye mi bu gevşeklik. İçeride başka nedenler mi var bilemem ancak geçen sene olduğu gibi taraftara rahat yüzü yok. Önceden olsak Gençlerbirliği deplasmanını rahat rahat beklerdik ancak artık diken üstündeyiz. Lig sonuna kadar da bu böyle gider. Karpuzatan da herkesin soğuk bir duş alıp kendine gelmesi yoksa gerekiyor lamı cimi yok işimiz zor.

 

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla