MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİAD) MANİSA BAŞKANI MEHMET REŞİT ÜRPER’İ ZİYARET EDEN KAYSERİ MÜSİAD BAŞKANI NEDİM OLGUN HARPUTLU, ‘KAYSERİLİLİK’ DENİLİNCE AKLA DÜRÜST, ÇALIŞKAN VE YENİLİĞE AÇIK İNSANLAR GELDİĞİNİ BELİRTEREK MANİSALILARLA ORTAK İŞ YAPMAK ARZUSUNDA OLDUKLARINI DİLE GETİRDİ. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Manisa Başkanı Mehmet Reşit Ürper’i ziyaret eden Kayseri MÜSİAD Başkanı Nedim Olgun Harputlu, ‘Kayserililik’ denilince akla dürüst, çalışkan ve yeniliğe açık insanlar geldiğini belirterek Manisalılarla ortak iş yapmak arzusunda olduklarını dile getirdi.
Kayseri MÜSİAD Başkanı Nedim Olgun Harputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Manisa MÜSİAD Şubesini ziyaret etti. Tanışma kısmında konuşan Harputlu “Kayserililik, dürüst, çalışkan, yeniliğe açık olmaktır. Kayseri’nin Türkiye ve dünya çapında olan markaları Türkiye’nin en iyileridir. Manisa’daki dernek üyesi arkadaşlarla ortak proje ve iş geliştirmek hedefimizdir.” dedi.
Manisa MÜSİAD Başkanı Mehmet Reşit Ürper de, “Dürüst, çalışkan ve ahlaklı insanlarla ticaret yapmak, ortak plan ve proje geliştirmek tek hedefimizdir. İnşallah Kayseri’deki dernek üyesi arkadaşlarla bu düşüncelerimizi hayata geçiririz.” şeklinde konuştu.
Samimi bir ortamda geçen ziyaretin ardından Kayseri heyeti Manisa’dan ayrılarak İzmir’e geçti. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla