Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Yolu-Erciyes Üniversitesi Kampüsü yanında gerçekleşen hain saldırı sonrası şehit ve gazi yakınları için kamu ve özel hastanelerde kurulan çadırda bekleyen ailelere akşam yemeği ikramında bulundu.
Tedavi gören Mehmetçikleri bekleyen aileler için Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi, Devlet Hastanesi ile özel hastane girişlerinde çadır kurulduğunu hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, vatan toprakları için canlarını feda eden ve her zaman her yerde nöbet tutan kahraman Mehmetçiklere her türlü hizmet ve yardıma hazır olduklarını söyledi.
Bu Şehirde Misafirlerimizdir
Mehmetçiklerin tüm milletin evladı olduğunu bu neden ile yaralı Mehmetçiklerin ailelerini yalnız bırakamayacaklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:
Bir Olacağız, İri Olacağız, Diri Olacağız, Kardeş Olacağız
“Melikgazi Belediyesi olarak çeşitli vesileler ile toplumda birlik ve beraberliği pekiştirmek, paylaşmak ve yardımlaşma duygularını geliştirmek amacı ile hizmetler sunuyoruz. Bu defa acı bir olay sonrası gazi aileleri ile yakınları için hastane önlerinde kurulan çadırlarda Melikgazi Belediyesi olarak yemek ikramında bulunuyoruz. Kamu ve özel hastanelerde de tedavi gören gazi yakınlarına ulaşım, konaklama ve yemek ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu bizim asli görevimizdir. O kahraman gaziler aynı zamanda bizim evlatlarız olduğu gibi gazi yakınlarında bizim bu şehirde misafirlerimizdir. Her türlü maddi ve manevi destek devam edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın! Zaman birlik ve beraberlik zamanı Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız”

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla