MEMUR-SEN’den Başkan Palancıoğlu’na teşekkür

Memur-Sen Kayseri İl Temsilcisi Aydın Kalkan ve sendika yöneticileri Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na eğitime vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

 
Göreve geldiği günden beri rekor sayılacak seviyede 6 okulu eğitime kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Talas, öğrencilerin çok olduğu okulun az olduğu bir ilçeydi. Şuanda 6 okulumuzu birden hizmete açtık. Bu bir rekor. Talas tarihinde yapılmış okulların yüzde 15’ini biz 2 yıl içerisinde yapmış olduk. Hem de kolej mantığında lüks okul binaları inşa ettik. Büyükşehir Belediyemiz, Milli Eğitim Bakanlığı ve Talas Belediyesi olarak bu okulları eğitime kazandırdık. İnşallah vatandaşlarımız da gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderirler. Gençlerimiz güzel okullarda okurlarsa ülkemizi de güzel gelecekler bekler diye düşünüyorum” dedi.
Marifetin iltifata tabi olduğunu belirten Aydın Kalkan ise, “Eğitim be öğretime yapmış olduğunuz katkılardan dolayı Allah razı olsun. Başta Büyükşehir Belediyemiz ve Kayseri’deki diğer belediyelerimizin başkanlarının tamamı kendi işleri olmadığı halde eğitime büyük katkı sunuyorlar. Marifet iltifata tabidir. Eğitime vermiş olduğunuz katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
Konuşmaların sonunda Memur-Sen üyeleri Başkan Palancıoğlu’na eğitime katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.