MHP’LİLER ŞEHRİ TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATTI

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan İlçe Başkanlığı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle esnafa Türk Bayrağı hediye etti.

Birçok mahalle de aynı zamanda farklı ekiplerle yüzlerce esnafa ulaşan MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı, bu uygulaması ile takdir topladı. İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan’ında katılımı ile Mevlana, Yeni Mahalle, Erkilet, Fevzi Çakmak gibi nufüsun yoğun olduğu mahallelerde esnafı tek tek ziyaret eden parti yöneticileri, hem 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı, hem de Türk Bayrağı hediye etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan, “Kısa süre önce Kocasinan İlçe Başkanlığı görevini üstlendik. Yönetim Kurulu üyelerimizi ve Kadın Kollarımızla birlikte Kocasinan ilçesinde girmedik kapı bırakmayacağı sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolda, hem esnafımızı ziyaret ediyoruz hem de çeşitli hediyelerle onları mutlu etmeye çalışıyoruz. Varlık sebebimiz olan Türk Milleti’ne olan borcumuzu bu tür etkinlikler ile ödemeye gayret ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak bu millete en iyi hizmeti Milliyetçi kadroların yapabileceğini milletimize anlatıyoruz. Bizleri bu kut yoldan hiçbir güç döndüremeyecektir. Allah’ın izniyle vatanımıza, milletimize ve devletimize her zaman hizmet etmeye devam edeceğiz.

29 Ekim öncesinde cadde ve sokaklarımızın şanlı Türk Bayrağı ile donatılmasını istedik. Esnaflarımızı tek tek ziyaret ederek Türk Bayrağı hediye ettik. Sorunlarını ve taleplerini dinledik. Milletimizin MHP’ye ve saygı değer liderimizi Devlet Bahçeli’ye gösterdiği teveccühü bir kez daha gördük. İnşallah önümüzdeki süreçte çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, büyük Türk milletinin Cumhuriyet Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum.

Muazzam mücadelelerle fikri hür, irfanı hür ve vicdanı hür nesillerin yetişmesini temin eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm kurucu kahramanları saygı ve minnetle yâd ediyorum.

Vatan uğruna gözlerini kırpmadan kendilerini feda eden aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Hepsinin ruhları şad, mekânları cennet olsun.” Diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.