Kayseri’de polis ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonu film sahnelerini aratmadı. Araçlarla takip edilen uyuşturucu tacirleri ve polis arasında yaşanan kovalamaca araç kamerasından saniye saniye görüntülendi.

Edinilen bilgiye göre, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik olarak operasyon düzenlendi. İçinde H.Ö. (34) ve C.K.’nın(34) bulunduğu aracı takibe alan Narkotik ekipleri, aracı durdurmaya çalıştı. Yaptıkları manevra ile kaçmaya çalışan zanlıları takipteki polis aracı çarparak durdurmaya çalıştı. Tüm uyarılara rağmen kaçmaya devam eden zanlılar, sirenler eşliğinde yapılan kovalamaca sonrasında araçtan inerek kaçmaya çalıştı.
Polis ekiplerinin sıkı takibi sonrasında yakalanan H.Ö. (34) ve C.K.’nın(34) üst aramasında ve araç aramalarında 65 gram metamfetamin ele geçirildi.
Yetkililer, gözaltına alınan zanlılar hakkında işlem başlatıldığını bildirdi. -kürşat açıkgöz

KAYSERİ’DE POLİS EKİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN UYUŞTURUCU OPERASYONU FİLM SAHNELERİNİ ARATMADI. ARAÇLARLA TAKİP EDİLEN UYUŞTURUCU TACİRLERİ VE POLİS ARASINDA YAŞANAN KOVALAMACA ARAÇ KAMERASINDAN SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ. 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla