Öğretmen ve velilerden örnek çalışma 

ALPASLAN İLKOKULU 2-D SINIFININ ÖĞRETMEN VE VELİLER ÇALIŞMA YAPMADAN ÖNCEKİ HALİ. (ALPARSLAN ÖTÜKEN/KAYSERİ-İHA)

Kayseri’de Alpaslan İlkokulu öğretmeni Hakan Dursun ve veliler, eğitim ve öğretim yılı başlamadan önce yaptıkları çalışmalarla sınıfı yeniden düzenleyerek öğrenciler için ferah bir ortam hazırladı.
2017-2018 eğitim ve öğretim yılı başlamadan önce Alpaslan İlkokulu 2-D sınıfı öğretmeni Hakan Dursun ve veliler, eski sınıfı el ele vererek düzenledi. Örnek bir dayanışma örneği sergileyen öğretmen ve veliler, sınıfta ilgi çeken ve eğitici çalışmaların yanında matematik dersinde kullanılan materyalleri de kullanarak öğrencilerin dikkatini çekecek bir sınıf oluşturdu.
Öğrenci velilerinden Ali Akbulut, “Okul açılmadan bir ay önce bu sınıfta boya ve yapıştırma çalışmaları yaparak sınıfı değiştirdik. Veliler olarak sınıfı yeni eğitim öğretim yılına yetiştirmek için yoğun bir çaba ile çalıştık. Amacımız geleceğimiz olan çocukların daha iyi bir ortamda eğitim görmeleri için öğretmenimiz ile birlikte sınıfı bu şekilde düzenledik” diyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
“Hakan Dursun’a teşekkür ediyorum. Eğitim ve öğretim yılı için daha çok çalıştı” diyen Züleyha Akbulut ise, “Bizler tatil yaparken o bizim çocuklarımızı düşünerek sınıfı çok güzel hale getirmiş. Bizim çocuklarımız için çabalıyor. Her şeyi devletten bekleyerek değil de aile olarak da taşın altına elimizi koyarak daha güzel ve nezih bir ortamda yetişmeleri bizi mutlu ediyor” dedi.
Tuğba Özcan adlı veli ise, “Hakan bey hafta sonları tatil yapmıyor. Bir aydan fazladır bu işlerle uğraştı. Sınıfın eksiklerini kendi elleriyle ve velilerin desteği ile yapıyor” diyerek öğretmen Hakan Dursun’un çalışmalarını takdir ettiklerini bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.