BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN AÇILAN RAMAZAN SOKAĞI’NA DAHA İLK GÜNDEN BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ. İLK GÜN ÜNLÜ SANATÇI BAHA’NIN KATILDIĞI RAMAZAN SOKAĞI ETKİNLİKLERİNİN İKİNCİ GÜNKÜ KONUĞU DİYANET EĞİTİM MERKEZİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ YAKUP AKTAŞ OLDU. (İHA/KAYSERİ-İHA)

(Fotoğraflı)

KAYSERİ (İHA) – Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Ramazan Sokağı’na daha ilk günden büyük ilgi gösterildi. İlk gün Ünlü Sanatçı Baha’nın katıldığı Ramazan Sokağı etkinliklerinin ikinci günkü konuğu Diyanet Eğitim Merkezi Öğretim Görevlisi Yakup Aktaş oldu.
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, Ramazan ayının ruhunu her haliyle yaşatacak etkinliklerle hayatımıza renk kattı. Mimarsinan Parkı-Kurşunlu Otoparkı’nda yer alan Ramazan Sokağı her gün binlerce vatandaş tarafından ziyaret ediliyor.
Ramazan Sokağı’nın ikinci günü etkinliklerinde önce Kuran-ı Kerim okundu, daha sonra ise Diyanet Eğitim Merkezi Öğretim Görevlisi Yakup Aktaş katılımcılara Ramazan’ın önemini vurgulayan bir konuşma yaptı. Ramazan’ı Ramazan yapan unsurun Kuran-ı Kerim’in bu ayda inmesi olduğunu ifade eden Aktaş, tüm hak kitapların da Ramazan ayında indiğini kaydetti.
(AÖ-Y)

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla