Büyükşehir Belediyesi tarafından Mimarsinan Parkı’nda oluşturulan Ramazan Sokağı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmeye devam ediyor. Ramazan Sokağı’nda üçüncü günün konuğu ilahileriyle Mustafa Demirci oldu.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN MİMARSİNAN PARKI’NDA OLUŞTURULAN RAMAZAN SOKAĞI GEÇEN YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA BÜYÜK İLGİ GÖRMEYE DEVAM EDİYOR. RAMAZAN SOKAĞI’NDA ÜÇÜNCÜ GÜNÜN KONUĞU İLAHİLERİYLE MUSTAFA DEMİRCİ OLDU. 

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, Ramazan’ın ruhuna uygun pek çok etkinlikle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Her akşam düzenlenen konser veya söyleşiler de Ramazan Sokağı’na renk katıyor.
Ramazan Sokağı’nda üçüncü günün konuğu Mustafa Demirci oldu. Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl düzenlediği etkinlikler nedeniyle teşekkür eden Demirci, tüm Kayseri halkının Ramazan ayını tebrik ederek huzur bereket ve iyilik getirmesi temennisinde bulundu. Mustafa Demirci daha sonra birbirinden güzel ilahiler seslendirdi.
Ramazan Sokağı’nda 30 Mayıs Salı gecesi Sufi Mehter, 31 Mayıs Çarşamba günü Umut Mürare, 1 Haziran Perşembe günü Adem Ergül ve 2 Haziran Cuma günü Aykut Kuşkaya konuk olacak. -KB

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla