Uyuşturucu operasyonu yapılan evde 64 adet saksıya ekilmiş şekilde Hint keneviri ve bonzai ağacı ele geçirildi. Odalarda arama yapan ekipler, Bonzai ağacı tablosu ve ağacın bakımı için hazırlanan reçete ele geçirdi.

UYUŞTURUCU OPERASYONU YAPILAN EVDE 64 ADET SAKSIYA EKİLMİŞ ŞEKİLDE HİNT KENEVİRİ VE BONZAİ AĞACI ELE GEÇİRİLDİ. ODALARDA ARAMA YAPAN EKİPLER, BONZAİ AĞACI TABLOSU VE AĞACIN BAKIMI İÇİN HAZIRLANAN REÇETE ELE GEÇİRDİ.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yaklaşık 300 polisin katılımı ile 27 farklı adrese şafak operasyonu düzenlendi. Sabahın erken saatlerinde şüpheli şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda, evler didik arandı. Operasyonda, şimdiye kadar 15 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.
Öte yandan, ekiplerin lüks bir evde yaptıkları aramada ise 64 adet saksıya ekilmiş şekilde Hint keneviri, bonzai ağacı ve kenevirin bakımı için hazırlanan reçete bulundu. Ayrıca, odalarda arama yapan ekipler, bonzai ağacının bulunduğu tablo ele geçirdi. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla