SALON’DA BİRİNCİ VOLEYBOL

Kayseri Voleybol İl temsilcisi Ali Şen geçen senelerde olduğu gibi bu sene de salon sporlarında en çok müsabakanın voleybol kategorisinde oynandığını kaydetti.

Uzun senelerdir ilimizde voleybol il temsilciliği yapan uzun yıllarını bu sporun ilimizde gelişmesi için harcayan Ali Şen, “Bu sezon da hem okul hem de kulüpler nezninde ilimizde en çok müsabaka oynanan salon sporu voleyboldur. Her sezon geçen sezona nazaran daha da fazla artan voleybol müsabakaları bu sene sayı daha fazla olacak. Diğer salon takım sporları kategorilerinin toplamından fazla voleybol müsabakaları oynanıyor. Bunun için çok çalıştık. Bu sayı yine de yetmez. Biz ilimizde oynanan müsabaka sayısını daha da ileriye taşımak istiyoruz. Şöyle ki şu an ilimizde voleybola ayrılmış bir salon olsa bile yetemeyecek kadar çok müsabaka oynanıyor. Bu sevindirici bir olay. Biz hem liglerde hem de il müsabakalarında bu sayıyı artırmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi. Özel Haber – İlyas Kaplan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.