SARIMSAK KÜRÜ ÇOK KİŞİYE ŞİFA OLDU,

Lokman Hekim Öğretileri Araştırmacısı Ünsal Akbulut, bulduğu sarımsak kürü ile birçok hastaya şifa olurken özellikle otizmli çocuklar için hazırlanan bu kür çok sayıda ağır otizmli çocuğun hastalığının derecesini düşürdüğünü söyledi.

Ünsl Akbulut, kürü kullanmaya karar verenlere ise kürü yarıda bırakmamaları içinde uyarıda bulunarak, “Ağır bir kür olduğu için aileler çocuğuna kıyamadığı için tedaviyi yarıda bırakıyor. Bu sabır isteyen bir süreçtir. Kür, yan etkiye neden olmaz ama ilk kullanıma başladığı zaman vücutta bazı değişiklikler yapar. Ben kendi ailemde bu kürü uyguladım bir hastama. Ve faydasını gördüm. 30 yıldır Lokman Hekim Öğretilerini araştırıyorum. Ve bu kür sayesinde yakınım şifa buldu. Ve ben bu kürü şifa arayan herkese anlattım. Çünkü sevdiğiniz kişinin gözlerinizin önünde erimesini ancak bunu yaşayan biri sizin hissettiklerini anlayabilir. O yüzden kader ortaklarımıza ve şifa arayan herkese bu kürü anlattım. Yapanların çoğu fayda gördü. Ve Türkiye’de 7000 kişi bu kür sayesinde şifaya kavuştu.”diye konuştu.

 

 KÜR KULLANAN OTİZMLİ ÇOCUKLARDA YAŞANILAN SÜREÇLER!
-Açmadan önce kavanoz iyice çalkalanır dibe çökmüş tortu kalmayacak şekilde olmalıdır.
-Bir tabak içine kavanoz yerleştirilir ve kapak açılır,çocuğa koklatılır,
-Köpürme olup olmaması önemli değildir,probiotiğin yoğun olması önemlidir,kavanoza baktığınızda mayalanma sürecinde çörek otları dibe çökmüş ise probiotik yoğundur.
-İlk içimde mide öz suyu ile reaksiyona girer,bu reaksiyon mide asitleri içinde ki ağır metal üreten sodyum bi karbonat içeren kleoroksit asitleri mideden uzaklaştırır,
buda çocukta 24 ile 48 saatlik kabızlığa sebep olur,yoğun ağır metal bağırsağa gönderilince bağırsak yavaş çalıştığından kabızlık gibi hissedilir…..
-İlk etapta bağırsağı saran ince otiolistik zarı eritir,buda çocuğun haşarı gibi hareketlenmesine sebep olur,gömlek attıkça bağırsakları temizledikçe hoplama zıplama artar,
-organlar bu yoğun metal atımında emilimi oldukça azaltır buda çocukta uykusuzluğa sebep olur
İçirilecek bol su çocuğun temizlenmesine yardımcı olur….
-idrar yollarında ki ağır metal sökülürken idrar koyu sarı köpüklü ve kakası gibi köpek leşi gibi kokar
Bu oldukça iyidir…..
-Bir hafta içinde herşey normale dönünce organlardaki ağır metalleri atarken ağır metalleri attığı noktalarda bir araya topladığı ağır metalleri T 8 hücreleri yakar bu süreçte ise çocuğun bağışıklık sistemi devreye girer ve yaktığı ağır metalleri cilt dışına taşır,bu süreçte ise bu bölgelerde kızarıklık olur buda atılan ağır metal yerine kan yolu ile oksijen taşıması olacağından dokular yeniden oluşur,bu oluşum sırasında çocukta halsizlik uyku bozukluğu olur….
-kan yolu ile tüm vücutta temizlik başlar,beyin bölgesinde ki temizlik sırasında gözyaşı akıntısı ve kaşıntı oluşur buda iki kaş arasının iç kısmındaki hücre üretim merkezinin çalıştığını gösterir.
-Diş ve diş etleri nde temizlik başladığında diş etlerinde küçük kanamalar olur,ağır metal depolayan dişler düşer,,,
-Tam temizlik süreci ancak üçüncü kavanozda başlar…
-Bakışlar daha dikkat içerir sakinlik ve dinginlik artar….
-Bu süreçte kan değerleri ağır metal içerikli hücrelerin kandan atılması ve yerine taze hücrelerin gelmesine kadar ki süreçte % 20 civarı düşüş olabilir ama bir haftada toparlar.dengeleyici beslenmeye dikkat edin yeter..
-Hırçın ise sakinlik,sakin ise hırçınlık başlaması gereklidir.buda yeni gelen probiotik ve protoplazmaların kaliteli hücre üretimine geçişi sırasında iyi ve kötünün kısa sürecek ve iyinin kazanacağı savaşın sebep ve sonuç ilişkisidir…
-Ve son olarak Lütfen 1993 yapımı LORENZO nun YAĞI Filmini izleyin.

 

Ağır bir kür olduğu için aileler çocuğuna kıyamadığı için tedaviyi yarıda bırakıyor. Bu sabır isteyen bir süreçtir. Kür, yan etkiye neden olmaz ama ilk kullanıma başladığı zaman vücutta bazı değişiklikler yapar.

KÜRÜN FAYDASINI GÖRDÜK

Bu kürü otizmli çocuğuna uygulayan Sevil Altunel, yaşadıklarını ise şöyle anlatıyor; “Biz oğluma 2 yıldır bu kürü uyguluyoruz.İlk sette mide ve bağırsaklarda reaksiyonlar oluştu.bunlar yanma,ekşime,bulantı ,gaz ve kabızlık şeklindeydi.idrarı koyu renkli,kakası arasıra yeşilimsi ve kötü kokuluydu.kısa süre hiperaktivite,sinirlilik ve takıntılarda artış oldu.ancak bu arada algı ve konuşmada çok gelişmeler gördük.sonrasında uyku düzene girdi ve ilk setin yarısında sakin ve uyumlu bir çocuk oldu.derken bir kaşıntı ile tüm vücudunda kaşıntılar oluştu.Ünsal Hocama danışarak tüm vücudunu zeytinyağ ile sıvadık ve hergün sıcak banyo yaptırdık.tüm döküntü ve kaşıntılar iyileşti.ve gelişim devam etti.2.sette bu döküntüler vücudun bazı yerlerinde kızarıklıklar şeklindeydi.bu dönemde geçici bir süre parmak ucunda yürüme ve idrar kaçırma oldu.2.set bittiğinde algı-öğrenme konuşma ve dikkatte büyük gelişimler oldu.takıntıları azaldı ve davranışları düzeldi.sonrasında kür hazırlatmaya vakit ve kişi bulamadık 9 ay ara verdik.bu arada aletli terapi, vitamin mineral vs takviye ve protokol tedavileri denedik bu kür kadar fayda göremedik.çok şükür tekrar nasip oldu ve şimdi 3.kürdeyiz.bu kürde ilk günden yüzünde kızarıklık oluştu.yine çok sakin uyumlu ve gelişim devam ediyor.oğlum şu an 4.sınıfta kaynaştırma öğrencisi olarak devlet okulunda eğitim görüyor.piyano çalıyor,basket oynuyor.Bir çok ihtiyacını ifade edebiliyor Maşallah..Elhamdülillah..Rabbim hepimizin çocuklarına şifalar ihsan eylesin.”diye konuştu.

Hangi hastalıklara bu kür daha iyi geliyor hocam?

Kronik hastalıkların tamamına(Kalıcı tansiyon hastalıkları, LÖSEMİ, organların zarar gördüğü kanser türleri, şeker hastaları, sinir sistemi hastalıklarına, sindirim sistemi) . Ve bu hasta gruplarımızdan yüzde 50’lik kesime bu kür iyi gelmektedir. Biz sadece gıda düzeyinde destek veriyoruz. Bu gıdanın içindeki ilmi hamlelerde de hekimin işini çok çok kolaylaştırıyoruz. Artık hekimlerimiz işin markasına değil faydasına bakıyor.

Peki, bu kür nasıl yapılıyor?

Kür, birinci dereceden yakın biri tarafından hazırlanmalıdır. Kardeşi varsa çok daha iyi olur. 3 kilo sarımsak, 2.5 litre soğuk sıkım zeytinyağı, 30 gram keten tohumu, 30 gram keten tohumu. Her kavanoz için 10 gram kullanılacak. Çocukların çözmesi daha şifa verecektir. Facebook sayfamızda ücretsiz olarak yayınlanan kitabımızı okuyup bilgi sahibi olabilirler. Cam kavanoz. Kapakları test ederek alalım. O sarımsakları 12 saat kavanozun içinde biraz limon sıkalım sirke koyalım. Ve çevre faktörlerden arındıralım. Ve onları 12 saat beklettikten sonra tekrar yıkayalım. Sonrasında bir 12 saatte diş halinde bekletelim. Güzel bir süzgeçten süzelim. 13-25 yaş arasındaki kişiler bu sarımsakları soyabilirler. Erkek kişiye soyulacaksa kız, kız birine soyulacaksa erkek soymalıdır. Çünkü kız babaya erkek anneye şifa olacaktır. Hüküm bu şekilde çünkü. Mutlaka çocuk olmalıdır. Kan zinciri olacak. Kan bağınız olan herkes. Donörü çok iyi seçmemiz lazım. Çünkü o kişideki tüm genetiği ona aktarılmış oluyor. Hepsini kavanoza koyacağız. Kavanozlarımızı doldurup hepsine 10 gr çörekotu, 10 gram keten tohumu konulmalıdır. 8 gün mayalanma süreci var. Hiç kımıldamaması lazım. Arada bakma, kıpırtdatma yok. Herkes için belirtilmiş dozlar var. Kahvaltısının içerisinde yemeğinin içerisinde kullanılabilir.

GÜLDEN ÇOKTAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.