İlimizde uzun yıllardan beri şifalı bitki satıcılığı yapan Abdullah İçöz hazırladıkları özel macunla Sedef Hastalığını yüzde 95 oranında yok ettiklerini söyledi.

Kayseri Düvenönü’ nde aktarlık yapan Lokman Hekim Bitkisel Tedavi Merkezi’nin işletmecisi Abdullah İçöz Sedef rahatsızlığını hazırladıkları özel macunla büyük oranda ve kalıcı olarak tedavi ettiklerini şu sözleriyle anlattı. “Sedef hastalığı ve kalıcı çözümü konusunda yıllardır verdiğimiz emeğin karşılığını alarak sedef rahatsızlığını yaklaşık 3 ay süren tamamen doğal ve hiçbir yan etkisi görülmeyen bir karışımla yüzde 95 oranında yok etmeyi başardık.”

Diyabet hastalarında sedef tedavisi süresinin daha fazla sürdüğünü belirten İçöz, sedef tedavisinde hiçbir hastada olumsuz gelişme yaşamadıklarını ifade etti.

İçöz ayrıca sedef tedavisinde kullandıkları özel karışım için patent başvurusunda bulunduklarını ve hedeflerinin kısa sürede Türkiye genelinde daha çok hastaya ulaşmak ve sedef hastalarını sedef rahatsızlığından kurtarmak olduğunu sözlerine ekledi.

GÜLDEN ÇOKTAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla