Kayseri’de uzun süredir iletişim ve aksesuar firması olarak faaliyet gösteren Sezer İletişim’e gösterdiği başarıdan dolayı Uluslararası Doğu Ödülleri’ne layık görüldü.

Şanlıurfa’da ilk kez düzenlenen “2021 Uluslararası Doğu Ödülleri” töreninde bir araya gelen ünlü sanatçılar, performanslarıyla geceyi renklendirdi. “2021 Uluslararası Doğu Ödülleri” sahiplerini buldu. Sanat, iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin buluştuğu gecede ödüller sahiplerine verildi. Enes Furkan Bilgiçli ve Ebru Özkan’ın organizatörlüğünü yaptığı gece, bir otelde pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşti. Geceye Türkiye’nin dört bir yanından katılan konuklara maske, mesafe ve hijyen kuralları zaman zaman anonslar şeklinde yapılarak korona virüse dikkat çekildi.

İş yaşamında yıl içinde başarılı olan dikkat çeken iş insanlarına verilen ödülde Kayseri’den bir firma yer aldı. Uzun süredir kentimizde faaliyet gösteren Sezer İletişim’e ‘Yılın İletişim ve Aksesuar Firması’ ödülü verildi. Siyaset bürokrasi sahne ve iş dünyasından ülkenin birçok yerinden katılımın olduğu törende, ödülü firma sahibi Murat Bedir sunucu Tuğba Özay’ın elinden aldı.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla