Kayseri Spor A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin İşlertaş ve yetkilileri ile Beden Eğitimi Öğretmenleri iftarda bir araya geldi.

Spor A.Ş ev sahipliğinde yapılan Beden Eğitimi öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleştirilen iftar yemeğine öğretmenler aileleri ile katıldı. İftar sonrası konuşma yapan ve kendisin de beden eğitimci olan Hüseyin İşletraş, “ Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederiz. Spor A.Ş olarak siz Beden Eğitimi öğretmenlerimiz ile bir araya gelmek istedik. Zira yaptığımız şey bir birlerini tamamlayıcı şeyler. Bende sizlerden biriyim Beden Eğitimi Öğretmeniyim. Ayrıca 6 yaşında kayağa başladım. Daha sonra kayak antrenörlüğü yaptım. Şimdide Spor A.Ş Genel Müdürüyüm. Hepimiz sportmen nesiller yetişmesi için çalışıyoruz. Biz Spor A.Ş. olarak gerek malzeme gerekse de salon olarak elimizden geleni yapmaya hazırız. Bu toplantıyı yapmamızdaki ana neden Spor A.Ş olarak bir her zaman sizlerin yanınızdayız. Bu gerek tesis kullanımı olsun gerek imkanlardan yararlanma adına her türlü desteğe hazırız. Ayrıca spor okullarına gelecek çocuk sayısında sizlerin desteklerinizi bekliyoruz. Bu arada deyinmeden geçemeyeceğim 2016 yılında spor şehri Kayseri seçildi.  Bu kadar imkan ve tesisle daha fazla sporcu sayısına ulaşmaya çalışacağız. Hep birlikte tek yumruk olmamız lazım. Spor okullarımıza rağbet her geçen sezon daha da artıyor.  Spor okullarında her branşta her anlamda başarılı olmamız gerekiyor. İş birliği ile üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.  Bu iftar toplantımızın ana nedeni bir birimizi tanıyalım” dedi.

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİNDEN TEŞEKKÜR

Daha sonra söz alan Türkiye Beden Eğitimi Öğretmenleri Birliği Federasyonu Kayseri yetkililerinden Kayseri Fen Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Demir, teşekkür etti.

Hüseyin İşlertaş’ın ardından Beden Eğitimi Öğretmenleri adına söz alan Mehmet Demir, “Bu organizasyonu yapan Spor A.Ş Genel Müdürümüz Hüseyin İşlertaş’a teşekkür ediyoruz. Kendilerine Öğretmenlerimize ve bizlere her zaman desteklerde bulunduğu için teşekkür ediyoruz. Öğretmenlerimizle bir araya gelerek her zaman destekçimiz olduğu için teşekkür ederiz” dedi. Daha sonra yapılan çekiliş sonucu kazananlara Spor A.Ş tarafından hediyeler verildi.  İLYAS KAPLAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla