SUMUDİCA, BULUNDUĞUMUZ YERİ HAK EDİYORUZ

MAÇ SONUNDA YAPTIĞI BASIN TOPLANTISINDA KONUŞAN KAYSERİSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ MARİUS SUMUDİCA, “SAHADA NASIL DURULACAĞINI BUGÜN GÖSTERDİK” DEDİ. (ŞEREF KAHRAMAN – TURAN BULUT/KAYSERİ-İHA)

Üç gün izin yapan ve daha sonra çalışmalarına devam eden Kayserispor’da teknik Direktör Marius Sumudica takımının bulunduğu yeri hak ettiğini kaydetti.

Kulüp tesislerinde Teknik Direktör Marius Sumudica, “Bulunduğumuz yeri hak ettik. Oyuncularım çok çalıştılar ve bunu hak ettiler. Başkanıma da teşekkür etmek istiyorum. Çünkü çok iyi oyuncular getirdi. Masöründen, tercümanına, hocasından, futbolcusuna kadar herkes alnının teri ile çalışıyor. Bu dördüncülüğümüzü hak ediyoruz. Belki daha iyi yerlerde olabilirdik. Şanssızlıklar yaşadık ama şu an 4. sıradayız. Kayseri halkı bunu hak ediyor. Umarım ligi daha iyi yerlerde bitiririz. Çünkü burada bir aile ortamı var. Benim hedefim bu zamana kadar da bundan sonrada hep aynı olacak. Takımı geçen seneden daha iyi oynatmak. Diğer bir hedefimde taraftarları stada çekmekti. Bunu başardığımıza inanıyorum. Geçen seneye göre bu sene 3 katı daha fazla bir taraftara karşı oynuyoruz. Taraftarlar stada geldiğinde güzel futbol seyrediyorlar” diye konuştu. NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.