Talas Belediyesi hayata geçirmiş olduğu 15 milyon lira değerindeki birçok yatırımın tanıtım törenini gerçekleştirecek. Cuma günü saat 14.00’te belediye meydanında yapılacak tanıtım programına Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de katılacak.
Talas Belediye olarak Cuma günü saat 14.00’te bir dizi tanıtım toplantısı yapacaklarını hatırlatan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin, Valimizin, Büyükşehir Belediye Başkanımızın, il protokolünün ve vatandaşlarımızın katılımı ile yaptığımız işlerin bir kısmının tanıtımını yapmış olacağız. Makam katı, konferans salonu, toplantı salonu ve birçok birimimizin olduğu şuanda içinde bulunduğumuz belediyemizin ek hizmet binasını tanıtacağız. Belediyemizin yeni yemekhanesi ve çevre düzenlemesini tanıtacağız. Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde belediyemize 13 tane iş kamyonu, çöp arabası ve buna ilaveten forklift, vinç gibi iş makinaları kazandırmıştık. Aynı zamanda Talas geneline 5 tane ATM’li taksi durağı yaptık. 5 tane WC-Abdesthane yaptık. Sucuk ekmek yaptığımız nostaljik fayton büfemiz vardı. Bu cuma toplu tanıtım töreninde hepsinin tanıtımını yapacağız.” dedi.
Yatırımların toplam maliyetinin 15 milyon lira olduğunu belirten Başkan Palancıoğlu, yatırımların Talas’a faydalar getirmesini ve güzel hizmetlerde kullanılmasını temenni etti. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla