TALAS BELEDİYESİ, ATATÜRK BULVARI KİÇİKÖY MAHALLESİ’NDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI. ÇALIŞMA YAPILAN 200 METRE UZUNLUĞUNDA 11 METRE GENİŞLİĞİNDEKİ CADDEYE 470 TON ASFALT SERİLECEK. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Talas Belediyesi, Atatürk Bulvarı Kiçiköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmalarına başladı. Çalışma yapılan 200 metre uzunluğunda 11 metre genişliğindeki caddeye 470 ton asfalt serilecek.
Kiçiköy Mahallesini ziyaret eden Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, mahalle halkıyla bir süre sohbet ettikten sonra çalışmaları inceleyerek, “Yaz ayları belediyelerin özellikle asfalt, kaldırım, çocuk parkı ve temizlik gibi faaliyetlerin yoğunlaştığı zaman dilimi. Burası Atatürk Bulvarında Ali Saip Paşa Sokağının olduğu bölge. Asfalt ihtiyacı vardı. Güzel bir asfalt çalışmamız oldu. Kiçiköy’e hayırlı olsun. Talas’ın her köşesinde asfalt ve kaldırım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca mübarek Ramazan Ayı’nı da tebrik ediyorum. Vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar dilerim. Rabbim bizlere, birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı’na yetişmeyi nasip etsin.” dedi.
Çalışmaları inceledikten sonra işçilerle sohbet eden Başkan Palancıoğlu, asfalt ekibine erik ikramında bulundu.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla