Talas Belediyesi geçtiğimiz yıl başlattığı, çocuk ve gençlerin yaz tatillerini spor yaparak geçirebilecekleri futbol akademisini bu yılda devam ettiriyor. Talasgücü Belediyespor ve amatör spora alt yapı yetiştirmek amacıyla başlatılan futbol akademisi kayıtları için belediye beyaz masaya müracaat edilmesi gerekiyor.
Talas Belediyesi 10-17 yaş arasındaki çocuk ve gençlere yönelik gerçekleştirdiği yaz futbol okulu için kayıtlara başladı. 28 Haziranda başlayacak futbol akademisinin 30 Ağustos tarihine kadar aralıksız devam edeceğini belirten Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, amaçlarının genç yeteneklere imkan sağlayarak geçlerin hem yaz tatillerini verimli geçirmelerine hem de futbol becerilerini daha iyi düzeye çıkarmalarına olanak sağladıklarını söyledi.
Çocukların ve gençlerin yaz boyunca spor yaparak futbolla meşgul olacağını söyleyen Başkan Palancıoğlu, “aileler için güvenilir bir ortamda çocuklarını emanet edebilecekleri bir ortam hazırladık. Talas Atatürk Stadı’nda gerçekleştireceğimiz yaz okulumuzda 10-12, 13-15 ve 15-17 yaş aralığında 3 grup halinde başlatacağımız futbol okullarımız için kayıtlara başladık. Ramazan Bayramı’ndan sonra başlayacağımız eğitimlerimiz Kurban Bayramı’na kadar sürecek. Futbolu seven tüm çocuklarımızı ve gençlerimizi yaz okulumuza bekliyoruz. Kayıtlar için belediyemizde bulunan Beyaz Masa’ya gelerek kayıt yaptırabilirler.” dedi.
“Haydi Gençler Sahaya” sloganı ile başlatılan yaz okulu hakkında detaylı bilgi almak için belediyemiz 4370055 telefon numarasını ve Beyaz Masa Alo 153’ü aramak veya www.talas.bel.tr adresini ziyaret etmek yeterli. -iha

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla