Referandum çalışmalarımız kapsamında önceki Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız,Milletvekili İsmail Tamer ve İlçe BaşkanıSami Kadıoğlu ve Melikgazi belediye başkanı Memduh Büyükkılıç Hunat Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.Esnaf ziyaretleri sırasında semtimizde alışveriş yapan vatandaşlarımızla hasbihal ederek taleplerini dinleyen Başkan Memduh Büyükkılıç vatandaşa Referandumun önemini anlattı. Hunat Mahallesi esnafları ve vatandaşlarımız 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için ‘Evet’ oyu istedi.
YILDIZ VATANDAŞLARA T
ESBİH HEDİYE ETTİ
Ak Parti’de 16 Nisan’da yapılacak olan referandum öncesi ‘Evet’ çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Melikgazi Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç ile Hunat’ta vatandaşlar ile bir araya gelerek referandum hakkında bilgiler verdi. Programa Ak Parti Melikgazi ilçe başkanı Sami Kadıoğlu ile partilerde katıldı.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, bir vatandaşa Ak Parti rozeti takarken, bazı vatandaşlara ise tesbih hediye etti.
BÜYÜKKILIÇ, “ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN 16 NİSAN’DA HEP BERABER ‘EVET’”
Program sonunda açıklamalarda bulunan Melikgazi Belediye başkanı Memduh Büyükkılıç, “16 Nisan’da ülkemizin geleceği için çocuklarımızın geleceği için gençlerimizin geleceği için ülkemizin huzuru için ülkemizin istikrarı için bir karar vereceğiz. Bu kararında inanıyorum ki, en sağlıklı şekilde sonuçlanacağını geçiş dönemlerde bizlerin yaşadığı o koalisyonlar dönemindeki zayıf hükümetler vasıtasıyla yetmiş sentlere muhtaç edildiğimiz günleri Allah bizlere göstermesin. Kuyruklar dönemini karaborsalar dönemini göstermesin. Ülkemizin kıymetini yöneticilerimizin kıymetini insanımızın kıymetini bilelim. 25 bin kilometreye ulaşmış olan yollarımızın kıymetini bilelim. Her sınıfında 35-40 kişinin okuduğu şimdi ise 30 kişilere düştüğü daha da aşağı çekmeye başladığı eğitimimizin kıymetini bilelim. Sağlık alanında bir doktor olarak söylüyorum utancımızı bitirdik. Bu hükümet çok şükür daha önceki dönemlerde bir doktor olduğumuz halde kuyruklarda bekleyen kardeşlerimizin çektiği eziyetten, eczanelerin kuyruklarında bekleyen kardeşlerimizin çektiği eziyetlerden utanıyor idik. Allaha şükür şimdi adam gibi bir hizmet veriliyor. İnsanı yaştaki devlet yaşasın felsefesiyle hizmet veriliyor. Bugünlerin kıymetini bilelim. Onun için 16 Nisan’da ‘Evet diyoruz” dedi.
NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla