FETÖ Terör örgütünün 15 Temmuz Darbe girişiminin üzerinden epey geçince Türk milleti olarak bizde hissedilir bir rahatlama oldu.

    15 Temmuz darbe girişimine karşı Türk Milletinin göğsünü siper edip bu  hainleri daha fazla şehit vermeden durdurmuş olması artık herkesin darbelere karşı daha duyarlı olduğunun bir göstergesidir.

     Ancak birçok insanın bilim adamlarının yazar çizer takımının ve emekli askerlerin söylediği gibi tehlike henüz geçmiş değildir.

    Hani bir söz vardır “Su uyur düşman uyumaz” diye. İşte bu sözü hiç unutmamak gerekir. Bizim iç ve dış düşmanlarımız asırlardan beri uyumamışlar ve Türk Milletini yok etmek Türk devletinin yıkmak Türk vatanının bölüp parçalamak için gizli emeller peşinde koşmuşlar ve hep uyanık olmuşlardır.

    Adı üstünde düşman düşmandır. Dış düşmanlarımızın yerli işbirlikçileri hainler ise kelimenin tam anlamıyla haindir. Adı üstünde haindir. Hain kendi vatanını milletini gözünü kırpmadan satabilen kendi insanına kurşun sıkabilen insan müsvetteleri demektir.

    Bilindiği gibi bu gün içimizdeki hainlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bununla da yetinmeyip bütün hainler ve bu hainlerin örgütleri el ele vermiş vaziyettedir.

    Eskiden bilinen birkaç hain terör örgütü varken bu gün bunların sayısı artmıştır.

Bir zamanlar ülkeyi kana bulayan hain PKK terör örgütünün yanına FETÖ, İŞİD, PYD ve benzeri örgütler de eklenmiştir.

   Bunların hepsini de vatan Türk düşmanları, din düşmanları, bayrak düşmanları kısacası vatan hainleri oluşturmaktadır.

Hepsinin hedefi de Türk Milleti ve Türk Devleti’dir. Hepsi de ezeli ve ebedi bazı düş düşmanlarımızın maşalarıdır.

   Bizde bir atasüzü vardır “Hain haflı olur” diye Yani hainler her zaman uyanık olur sinsi olur ve fırsat kollarlar.

FETÖ terör örgütünün 15 Temmuzda yaptığı gibi eline fırsat geçince senin zayıf tarafını bulunca üzerine çullanırlar ve yok etmek isterler.

   Bunlar çoğu zaman birileriyle işbirliği yaparak üzerimize gelirler. Bazen de kendilerini kamufle ederek görünmeden bilinmeden sinsice üzerimize gelirler.

   15 Temmuz hain terör örgütü FETÖ’nün darbe girişiminin ardından günler geçmiş olmasına rağmen bunların yeniden bir hainlik daha yapacakları söylenmektedir ve bilinmektedir.

    Başta bu ülkeyi yönetenler iktidarı muhalefeti siyasi partilerin yöneticileri ve Türk milleti olarak topyekün hepimiz uyanık olmalıyız.

Tehlikenin nereden ne zaman geleceğini bilmediğimiz için bir her tarafımızı güven altına almalıyız. Ülkenin her yerinde tıpkı nöbet tutar gibi olmalıyız.

    Bu ülkede hiç kimse nasıl olsa tehlike geçti bunların artık hiçbir şey yapamaz düşüncesine kapılarak işin ucunu bırakmamalıdır.

   Son günlerde artan hain terör örgütü PKK’nın saldırıları gelen şehit haberleri tehlikenin geçmediğinin büyük bir işaretidir.

Çünkü artık PKK ile FETÖ terör örgütünün işbirliği yaptığı bilinen bir gerçektir.

    Bir kez daha belirteyim ki uyanık olmalıyız ve hainlere bir daha darbe yapma fırsatı vermemeliyiz.- ALBAY

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla