Vali Kamçı Bölge Müdürlerini Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaretler kapsamında İller Bankası Bölge Müdürlüğü, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü ve Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğüne ziyaretlerde bulundu.
Ziyaretler kapsamında ilk olarak İller Bankası Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Kamçı’yı kuruma gelişte Bölge Müdürü Sönmez Ata ve şube müdürleri karşıladı.
Makamda Vali Kamçı’ya bilgiler veren Bölge Müdürü Ata, Bölge Müdürlüğüne 5 ilin bağlı olduğunu ifade ederek, kamu kullanımı niteliği taşıyan her türlü kentsel alt ve üst yapı tesisleri ile ilgili etüt, plan ve proje hazırlamak, bu konularda danışmanlık ve kontrollük hizmetleri vermek ve söz konusu yatırımların gerçekleşmesini sağlamak amacına yönelik faaliyetler gösterdiklerini kaydetti.
Sohbet havasında geçen ziyaret sonunda Vali Kamçı, verdiği bilgiler için Müdür Ata’ya teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Kayseri İller Bankası Bölge Müdürlüğü ziyaretinden sonra Vali Kamçı, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğüne geçerek, Bölge Müdürü Adnan Diltemiz’i makamında ziyaret etti.
Orman Bölge Müdürü Diltemiz tarafından karşılanan Vali Kamçı, Diltemiz’i makamında ziyaret ederek bir süre kendisiyle görüştü. Bölge Müdürü Diltemiz, Vali Kamçı’ya Kayseri’nin orman varlığı ve diğer yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Vali Kamçı gerçekleştirdiği ziyarette Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kayseri ilinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgi aldıktan sonraDSİ 12. Bölge Müdürlüğüne geçti.
DSİ 12. Bölge Müdürlüğüne gelişinde Vali Kamçı’yı, Bölge Müdürü Okan Bal, Bölge Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.
Bölge Müdürü Bal, Vali Kamçı’ya ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, DSİ 12. Bölge Müdürlüğünün sorumluluk alanı içerisinde bulunan Kayseri’de, devam eden ve yıl içerisinde planlanan DSİ yatırımları ile ilgili kendisine bilgi verdi.
Vali Kamçı, kamu kurum ve kuruluşlarına iade-i ziyaret kapsamında, İller Bankası Bölge Müdürlüğü, Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü ve Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğüne ziyaretler yaptığını ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldığını ifade ederek, kurumlara bugüne kadar Kayseri için yaptıkları çalışmalar için teşekkür etti. -KURUM BÜLTENİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.