Vali Kamçı İftar Yemeğinde Şehit Aileleriyle Bir Araya Geldi

Vali Süleyman Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı, Garnizon Komutanlığının şehit aileleri onuruna düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı.

VALİ SÜLEYMAN KAMÇI VE EŞİ AYŞE KAMÇI, GARNİZON KOMUTANLIĞININ ŞEHİT AİLELERİ ONURUNA DÜZENLEMİŞ OLDUĞU İFTAR YEMEĞİNE KATILDI.

Kayseri Orduevinde düzenlenen iftar programına, Vali Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke ve eşi Sevil Teke, 12.Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve eşi İkbal Çelik, Vali Yardımcısı Zekeriya Güney, Kocasinan Kaymakamı Ali Candan, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Sevim, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile şehit aileleri katıldı.
Şehit aileleri ve gazilerin masalarını gezen Vali Kamçı, iftarda şehit aileleri ve gazilerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Millet olarak şehitlerimize ve gazilerimize çok şeyler borçluyuz. Bu nedenle şehit yakınlarımız ve gazilerimiz ile her fırsatta birlik ve beraberlik içerisinde olmayı, Ramazan, bayram ve benzeri günleri bir fırsat bilerek sizlerle beraber olmaya gayret gösteriyoruz.” dedi.
İl Müftüsü Şahin Güven’in şehitlerimiz için yaptığı duanın ardından Vali Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı, şehit aileleri ve yakınlarının sorunlarını dinleyip, onlarla fotoğraf çektirdi. -iha

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.