Vali Süleyman Kamçı, kurum ziyaretleri kapsamında Kocasinan Kaymakamlığı, İl Göç İdaresi Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.
Ziyaretlerine Kocasinan Kaymakamlığı ile başlayan Vali Kamçı’yı, Kaymakamlığa gelişinde Kaymakam Mustafa Kılıç ve idari personel karşıladı.

Vali Kamçı, son Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları Kararnamesi ile Kocasinan Kaymakamlığına atanan Kaymakam Kılıç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti ve başarılar diledi. Kaymakam Kılıç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kaymakamlık olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kocasinan Kaymakamlığı ziyaretinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Kamçı, Müdür Vekili Hasan Çağatay Nazik’ten çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Kamçı, yeni yerlerine taşınan İl Göç İdaresi Müdürlüğünde incelemelerde bulunarak, yeni yerin ilimizde bulunan göçmen misafirlere daha iyi hizmet vereceğini ifade etti. Müdür Vekili Hasan Çağatay Nazik ise ilde bulunan göçmenlerin durumu, yaptıkları çalışmalar ve yeni bina hakkında Vali Kamçı’ya bilgiler verdi.

Programı kapsamında son olarak İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Kamçı, 24 Kasım 2017 tarihindeKayseri İl Sağlık Müdürlüğü görevine başlayan Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benli’ye hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Vali Kamçı’yıİl Sağlık Müdürlüğüne gelişinde Müdür Yrd. Doç. Dr. Ali Ramazan Benlive müdürlük personeli karşıladı. Kayseri’deki kamu, üniversite ve özel hastanelerin sağlık hizmetlerinde sadece Kayseri’ye değil bölgesindeki diğer İllerdeki hastalara da hizmet verdiğini vurgulayan Vali Kamçı, bu durumun kendilerine ayrı bir sorumluluk yüklediğinin önemine değindi.
İl Sağlık Müdürü Benli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Kamçı’ya bilgiler verdi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla