Vali Süleyman Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğünün şehit aileleri ve gaziler onuruna düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı.
Kayseri Polisevinde düzenlenen iftar programına, Vali Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı, Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta, Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Sevim, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı. Vali Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı birlikte iftar programına katılan şehit aileleri ve gaziler ile yakınlarının masalarını dolaşıp onlarla yakından ilgilenerek, ‘Devlet olarak her zaman yanınızdayız’ mesajı verdi. Şehit aileleri ve gazilerin masalarını gezen Vali Kamçı, iftarda şehit aileleri ve gazilerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Millet olarak şehitlerimize ve gazilerimize çok şeyler borçluyuz. Bu nedenle şehit yakınlarımız ve gazilerimiz ile her fırsatta birlik ve beraberlik içerisinde olmak, onların bizlere emaneti olan sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde olmak amacıyla Ramazan, bayram ve benzeri günleri bir fırsat bilerek sizlerle beraber olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.
İftar açıldıktan sonra Vali Kamçı ve eşi Ayşe Kamçı, şehit aileleri, gazi ve yakınlarının sorunlarını dinleyip, dileyenler ile fotoğraf çektirdi. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla