Vali Süleyman Kamçı, Kayseri Valiliği koordinesinde düzenlenen ‘Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları’ kapsamında Talas ilçesinde görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi.
İlçe ziyareti kapsamında Vali Süleyman Kamçı, ilk olarak Talas Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Zekeriya Güney, Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İlçe Jandarma Komutanı, ilçe Emniyet Amiri ile daire amirleri ve personel tarafından karşılanan Vali Kamçı, ilk olarak şeref defterini imzaladı. Vali Kamçı, Kaymakamlık’ta ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında Kaymakam Zekeriya Güney’den detaylı bilgi aldı. Daha sonra Talas ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Vali Kamçı, ‘Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları’ çerçevesinde ikinci kez bir araya geldikleri Talas mahalle muhtarlarıyla ilk toplantıdan bu yana sorunların çözümü noktasında neler yapıldığını görüştü. Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Talas’ta düzenlenen toplantıya, Vali Kamçı, Kaymakam Zekeriya Güney, Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, daire amirleri ile muhtarlar katıldı. Muhtarların sorunlarını tek tek dinleyen Vali Kamçı, sorunları not alarak çözüm noktasında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Toplantı, muhtarların mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan iletmesi ile devam etti. Toplantının sonunda Vali Kamçı muhtarlarla günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla