Süper Amatör Küme’de ilk iki sırayı başlayan takımların müsabakasında Yahyalıspor Yolspor’u 7 dakikada attığı üç golle mağlup etti.

STAD: Argıncık 2 Nolu

HAKEMLER: Nuri Karahançer** Osman Baruk** Halit Karacabay**

YAHYALISPOR: Fevzi Ufuk** Ramazan Durdu*** Harun Yıldırım** Müktef Bilici** (Dk.58 Yener Çabuker**) Aziz Çağlar** Erkan Atçı** Orhan Şahin** Gökhan Savranlar** (Dk.79 Mehmet Akpınar**) Ozan Kaan*** Cüneyt Egemen*** Fethi Tekin** (Dk.46 Hael Albadri**)

YOLSPOR: Batuhan Yıldırım** Yılmaz Yılmaz** (Dk.60 Emre Elmas*) Sercan İşler* Levent Karabacak* (Dk.35 Abdullah Aydilek*) Erman Çilsal* Cemal Tavan* Gökhan Çepik* Halil Yozgat* Tolga Kara* Can Ölçer* Fatih Kılın* (Dk.50 Beytullah Özcan*)

GOLLER: Dk.46 Cüneyt Egemen, Dk.48 Ozan Kaan ve Dk.53 Ramazan Durdu (Yahyalıspor)

KIRMIZI KART: Dk. 55 Ozan Kaan (Yahyalıspor)

Karşılaşmanın ilk yarısında iki takımda varlık gösteremedi yarının ilk dakikasında golü bulan Yahyalıspor iki dakika sonra bir gol daha buldu. Yahyalı takımı Cüneyt ve Ozan Kaan’ın gollerinden sonra 55’da Ramazan’ın uzaktan attığı harika golle fark 3’e çıktı. Maçın geri kalan dakikalarında başka gol olmadı ve Yahyalıspor en yakın takipçisi ile puan farkını 6’ya çıkartarak şampiyonluk için gün sayar hale geldi. İLYAS KAPLAN

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla