BAŞKAN DEMİREZEN’İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

Milliyetçi Hareket Parti Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Türk-İslam aleminin kandilini kutladı. Demirezen mesajında, “Mevlid Kandili, Türk-İslam alemine hayırlara vesile olsun, Yüce Allah birliğimizi ve beraberliğimizi sonsuz kılsın” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, yayınladığı kandil mesajında Mevlid Kandil’inin önemine değinerek “Mevlid gecesi, Peygamber Efendimizin doğduğu mübarek bir gecedir. Efendimiz Hazreti Muhammed’in dünyaya teşrifi dolayısıyla rebiyülevvel ayının 12’nci günü idrak edilen Mevlid Kandili’nin Türk-İslam alemine hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim. Bu vesileyle, tutsak bulunan Türk yurtlarında dini ve etnik saldırılara maruz kalan soydaşlarımızın da mübarek mevlidini kutluyorum. Yüce Allah’tan Türk Dünyasına sabır, selamet ve birlik niyaz ediyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene” İfadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.