KAYSERİ’YE KURULACAK 4’ÜNCÜ OSB’NİN ADI BELLİ OLDU

Kayseri Sanayi Odası’nın (KAYSO) Eylül Ayı Olağan Meclis ve Müşterek Meslek Komitesi Toplantıları gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıda konuşan Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “4’üncü Organize Sanayi Bölgesi’nin yer seçimi tamamlandı, sınırları belirlendi. Yeni kuracağımız Organize Sanayi Bölgesi’nin adını da Kayseri Erciyes OSB olarak belirledik” dedi.

Kayseri Sanayi Odası Eylül Ayı Olağan Meclis ve Müşterek Meslek Komitesi Toplantıları gerçekleştirildi. KAYSO Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya; KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci meclis üyeleri, meslek komitesi üyeleri, disiplin kurulu üyeleri ve yüksek istişare kurulu üyeleri katılım sağladı.

‘YENİ OSB’NİN ADI KAYSERİ ERCİYES OSB OLDU’

Kayseri Sanayi Odası tarafından kurulma çalışmaları sürdürülen 4’üncü Organize Sanayi Bölgesi hakkında açıklamalarda bulunan Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “4’üncü OSB’nin yer seçimi tamamlandı, sınırları belirlendi. Yeni kuracağımız Organize Sanayi Bölgesi’nin adını da Kayseri Erciyes OSB olarak belirledik” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Orta Vadeli Programın iş dünyasındaki belirsizliklerin azaltılması açısından önemli olduğunu söyleyen Büyüksimitci, “Fiyat ve finansal istikrar, yeşil ve dijital dönüşüm, iş ve yatırım ortamı gibi konulara ağırlık verilecek olması oldukça önemlidir. Programın amacına ulaşması için sanayiciler olarak var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.