MHP’Lİ KALIN’DAN EDANUR’UN AİLESİNE SÖZ: AVUKAT ORDUSU İLE…

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Av. Enes Ertuğrul Kalın, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi tarafından öldürülen Edanur Çoban’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Başkan Kalın, adli süreci ‘avukat ordusu’ ile takip edeceğinin sözünü verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Av. Enes Ertuğrul Kalın, geçtiğimiz günlerde Kayseri’de iş çıkışı eski sevgilisi tarafından pompalı tüfekle öldürülen Edanur Çoban’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Baba Akın Çoban ile görüşen Başkan Kalın, Edanur’un hatırasını kadına karşı şiddeti bitirerek yaşatılabileceğini belirtti. Avukat ordusu ile adli süreci yakından takip edeceğini belirten MHP’li İlçe Başkanı Kalın, “İnternetten alınan bir silahla henüz 18 yaşında bu hayattan koparıldı Edanur kardeşimiz. Üniversite kazanmış, yurt ve bursları bile çıkmıştı. Bugün taziyesindeydik. Babası Akın beyin tek isteği başka hayatların böyle solmaması. Ona bir söz verdik; Edanur’u unutturmayacağız. Bu vandallıkta hepimizin, kurumların, ailelerin herkesin suçu var. Bir kez daha böyle büyük acılar yaşanmasın diye tüm Kayseri kamuoyunu Çoban ailesi ile kenetlenmeye davet ediyorum. Edanur’un hatırasını ‘kadına karşı şiddeti’ şehrimizde bitirerek yaşatabiliriz. Tüm adli süreci bir ‘Avukat ordusu’ ile takip edeceğimiz gibi Çoban ailesinin de gür sesi olacağız” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.