YAHYALI ELMA KÜLTÜR VE TURİZM FESTİVALİ’NE GERİ SAYIM BAŞLADI

Yahyalı’da 22- 23 Eylül tarihlerinde yapılacak olan 2. Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali tanıtım toplantısı yapıldı. Düzenlenecek festival hakkında bilgi veren Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ” Kıymetli sanatçılarımız var Elif Buse Doğan’ı birinci gün, ikinci günde Uğur Işılak’ı ağırlamış olacağız” dedi.

Yahyalı’da 22- 23 Eylül tarihlerinde yapılacak olan 2. Yahyalı Elma Kültür ve Turizm Festivali tanıtım toplantısı Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde yapıldı. Cuma günü 14.00’de elma hasadıyla başlayacak programda ünlü isimler Elif Buse Doğan ve Uğur Işılak sahne alacak.

“PROFESYONELCE YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Yahyalı’da 2 gün sürecek festivali profesyonel bir şekilde tamamlayacaklarını belirten Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, “Önümüzde ki cuma günü elma festivalimizin ikincisini düzenlemiş olacağız. Geçtiğimiz yıl birincisini düzenlediğimiz festivalde amatör bir ruhla başlamıştık. Bunda biraz daha profesyonelce yapacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile başta gazetelerimizi, basını ve bizi izleyen tüm hemşerilerimizi görmekten onur duyacağız. Sayın bakanımızı davet ettik başta valimiz olmak üzere milletvekillerimizi bekliyoruz. Cuma günü saat 14.00’de bir bahçemizde hasat başlayacak. Festivalde kıymetli sanatçılarımız sahne alacak. Elif Buse Doğan birinci gün, ikinci günde Uğur Işılak’ı ağırlamış olacağız” ifadelerini kullandı.

HABER: MURAT KARADAĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.