ŞAHİN’DEN VEDA ZİYARETİ

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne atanan Kayseri İl Müdürü Mustafa Şahin, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne veda ziyareti gerçekleştirdi. Şahin, Kayseri’de var olan uyum kültürünü unutmayacağını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nde görev değişikliğine gidilmiş Kayseri İl Müdürü Mustafa Şahin, İzmir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne görevlendirilmişti. 5 Kasım 2018 tarihinde Kayseri’de göreve başlayan Şahin, şehirdeki uyum kültürünü unutmayacağını ifade ederek, “Elbette ki memuriyette kaçınılmaz bir son vardır ve bu bayrak değişimi her zaman yaşanacak. Sağ olsunlar sayın Cumhurbaşkanımızın cumartesi çıkan kararnamesi ile 5 Kasım 2018 tarihinden itibaren Kayseri’ye elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık şimdi ise İzmir’e görevlendirildim. Tabii ki bu yapılan işlerin tamamı il müdürlüğü başarısı değil, Kayseri’de ki unutulmaz ve unutamayacağım en önemli şeylerden bir tanesi uyum kültürü, kime gittiysek kimin kapısını çaldıysak Kayseri özelinde, Kayseri menfaatine olacak bir iş ise herkes canla başla bize destek verdi. Ben huzurlarınızda hem şahsınızda hem cemiyetin kıymetli mensuplarına hem de Kayseri’ye minnet duyduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum” dedi.

“ÇITAYI BELKİ BİRAZ DAHA YUKARI ÇIKARMAK İÇİN ÇABA SARF EDECEĞİZ”

Kayseri’de yapılan çalışmalarda çıtayı yükselterek İzmir’de hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Şahin, “Bundan sonrasında nereye kadar gider bilmiyorum ama İzmir’de de hizmetimize devam etmeye çalışacağız. İnşallah orada da Kayseri’de yaptıklarımızı yapmaya çalışacağız. Çıtayı belki biraz daha yukarı çıkarmak için çaba sarf edeceğiz. Ben bugüne kadar ki tüm destekleriniz için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin aracılığı ile helallik istemem gerekiyor. Ben çok teşekkür ediyorum. Bundan sonrasında da Kayseri tarımda yükselen trendini arttırarak devam ettirecektir diye düşünüyorum çünkü Türkiye’de ki en önemli üretim merkezlerinden bir tanesi burası aslında. İnşallah bu bayrak yarışında bayrağı devir alacak arkadaşımızda bizim yaptıklarımızdan çok daha fazlasını yapacağına inanıyorum” şeklinde sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.