AGÜ Spor alt yapı sezon kapanışı kulüp başkanı Ömer Yağmur, İdari Menajer Fikri Gençaslan, alt yapı antrenörleri ile alt yapı takım sporcuları ve velilerin katılımıyla yapıldı.

Sami Yangın Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda yapılan etkinlikte Kulüp Başkanı Ömer Yağmur alt yapı sporcuları ve aileleri ile bir araya geldi.  Velilere ve alt yapı sporcularına icraatları ve yapacakları hakkında bilgi veren Başkan Yağmur daha sonra verilen kokteylde velilerle sohbet etti.

BAŞKANI YAĞMUR; “KUPAYI ÇOK İSTEDİK”

Alt yapı sporcularının aileelrine seslendikten sonra açıklama yapan AGÜ Spor Başkanı Ömer Yağmur, “AGÜ Spor alt yapı faaliyetleri çerçevesinde yaz okulu faaliyetlerine başlıyor.  6-16 yaş arasında hem erkek hem de kız çocuklarımıza eğitim vereceğiz. Burada yetenekli olan sporcularımızı kulüp bünyesine kazandıracağız.  Ayrıca sadece basketbolda değil tenis ve yüzme kategorisinde de eğitimler vereceğiz” dedi. Açıklamasına devam eden Bekir Yağmur a takım konusuna da değinerek; “A takımımız sezonu kapattı. Hem Euro Cup’ta hem de Türkiye Kupası’nda da final oynadık. Gönül isterdi ki kupa kazanalım ancak olmadı. Biz bu kupalardan birini getirmeliydik.  Bunun ezikliğini yaşıyoruz. Ama yine de iyi bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum.  Gelecek sezon için transfer çalışmalarımız devam ediyor.  Bize destek veren taraftarımıza teşekkür ediyor ve şimdiden herkesin Ramazanını tebrik ediyorum” dedi. İLYAS KAPLAN

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla