ALİ ÇAMLI’DAN TRANSFER YASAĞI AÇIKLAMASI

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Kayserispor’un transfer yasağının kalkması için çaba sarf ettiklerini ve mutlu sona ulaşacaklarını belirtti.

Ankara’ya giderek Kayseri milletvekilleri ile görüşen Ali Çamlı, sarı- kırmızılı kulübün transfer yasağının kalkması adına gerekli olan rakamın bulunması için gerçekleştirilen toplantıda olumlu gelişmeler yaşandığı öğrenildi. Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Milli Savunma Eski Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar’ın kendilerine önemli destek verdiğini söyledi.

Başkan Çamlı, “Sayın Milletvekilimiz Hulusi Akar ve Baki Ersoy başta olmak üzere diğer vekillerimiz de Kayserispor’un sorununu çözmek adına çalışıyorlar. Umarız kısa sürede taraftarımıza güzel haberi vereceğiz” dedi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar da Kayserispor’u içerisinde bulunduğu durumdan çıkarmak adına çaba sarf ettiklerini söyledi. Sarı- kırmızılı takımın transfer tahtasının açılması için yol haritası çizen Hulusi Akar, “Kayserispor hepimizin gözbebeği. İçerisinde bulunduğu duruma seyirci kalamayız. Taraftarımız sabırlı olsun. Düğümü çözeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.