İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş’un başkanlığında yapılan toplantıya kamu kurum ve kuruluşlardan temsilçiler, turizm işletme belgeli otel, belediye belgeli otel yöneticileri ve seyahat acente sahipleri katıldı.
Toplantıda açılış konuşmasını yapan İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş “Turizm işletmeleri ile kurumumuz arasındaki işbirliğini ve diyalogu geliştiren bu toplantıların, ilimiz turizmine katkı yapacağına inanıyorum. Değerli katılımcıların görüş ve önerileri, yapılan bu toplantıları daha da anlamlandırmaktadır. Geçtiğimiz günlerde olduğu gibi önümüzdeki günlerde yapılacak olan yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda da sizlerinde katılımıyla Kayseri’yi en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz” dedi.
Toplantıda, 23-26 Mart tarihleri arasında yapılması planlanan Ankara Fuarı hakkında bilgilendirilme yapıldı,15-22 Nisan tarihlerinde 41. kez kutlanacak olan Turizm Haftası ile ilgili kararlar alındı, komisyonlar oluşturuldu ve görev dağılımı yapıldı.
Turizm İşletme Belgeli Otel Genel Müdürlerinin görüş ve önerilerinin dile getirildiği toplantıda, birlikte hareket edilerek Kayseri Turizmini daha geniş kitlelere tanıtma konusunda görüş birliğine varıldı. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla