MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MEMDUH BÜYÜKKILIÇ, SAĞLIK YATIRIMLARINA HER ZAMAN ÖNCÜLÜK ETTİKLERİNİ VE DESTEK VERDİKLERİNİ HATIRLATARAK “İLDEM CUMHURİYET MAHALESİNDE YAPIMI TAMAMLANAN AİLE SAĞLIK MERKEZİ 15 EYLÜL 2017 CUMA GÜNÜ SAAT 14.00’DE DÜZENLENECEK TÖREN İLE HİZMETE AÇILACAK” DEDİ.

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Mersin Erdemli Belediyesinin bu yıl 3’üncüsünü düzenlediği “Medya Günleri” etkinliğinden 5 ödülle dönen gazetecileri kutladı.
Kayseri’deki basın mensuplarının başarısından onur duyduklarını dile getiren Başkan Büyükkılıç, “Kent yöneticisi olarak bundan dolayı da gurur duyduk, onurlandık. Kayseri Medya çalışanlarını ve ödül alan basın mensuplarını kutluyorum” dedi.
Kayseri basın mensuplarının birçok yarışmada eserleri, yazıları, yorumları, haberleri ve fotoğrafları ile sürekli ödül aldığını hatırlatan Başkan Büyükkılıç, şahsı ve hemşerileri adına bu başarıyı kutladığını ve kuruluşundan bugüne kadar katkı sağlayan tüm basın mensupları ve yöneticilerini bir kez daha tebrik ettiğini sözlerine ekledi. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla