Başkan Çelik, “Çocuklarımız için ne gerekiyorsa yaparız”

Hacı Mustafa Postaağası Mesleki Özel Eğitim Merkezi Mustafa Akdeniz ile öğretmen ve öğrenciler Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Başkan Çelik, Meteoroloji Bölge Müdürü ve Erciyes Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu ile de görüştü.
Hacı Mustafa Postaağası Mesleki Özel Eğitim Merkezi’nin ziyaretinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e öğrenciler tarafından yapılan saat kulesi maketi hediye edildi. Öğrencileri hayata hazırlamak için yapmış oldukları çalışmalar nedeniyle Okul Müdürü Mustafa Akdeniz ve öğretmenlere teşekkür eden Başkan Çelik, engelli çocuklara herkesin destek olması gerektiğini belirtti ve çocuklar için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Meteoroloji Bölge Müdürü Mustafa Yılmaz ve bölge müdürlüğü yetkilileri de ziyaret etti. Bölge Müdürü Mustafa Yılmaz, ziyarette müdürlüğünün çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i Özel Erciyes Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hastekkeşin, Başkan Yardımcısı İrfan Başyazıcıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Altop da ziyaret etti. Ziyarette Başkan Mustafa Çelik’e eğitime verdiği katkılar nedeniyle plaket takdim edildi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.