KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ’NDE YAPIMI DEVAM EDEN YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde yapımı devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çolakbayrakdar, inceleme sonrası yaptığı değerlendirmede, “Mahallelerimizin her birini ‘Yeni Kocasinan’a hazırlamak için yoğun bir şekilde yenileme çalışmalarımız devam ediyor” dedi.
Başkan Çolakbayrakdar’a incelemeler sırasında Başkan Yardımcıları Hasan Kılıç ile Ali Bulu ve belediyenin birim müdürleri eşlik etti. Çalışmaların eksiksiz tamamlanması için yetkililerden detaylı bilgi alan Başkan Çolakbayrakdar, hem vatandaşa hem de esnafa hal hatır sormayı ihmal etmedi.
İlçe genelinde alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız devam ettirerek vatandaşın takdirini kazanan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ın en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırmanın gayreti içerisinde çalıştıklarını vurguladı. Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak; yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesindeki ana güzergahımız olan Fuzuli Caddesi’nde yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Yenileme çerçevesinde, alt yapı, üst yapı, yol, kaldırım ve çevre düzenlemesi gibi çalışmaları yaparak ‘Yeni Kocasinan’ı hızlı bir şekilde oluşturacağız. Şimdiden çalışmalarımız bölge sakinlerine ve Kayseri’ye hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar sözlerini, daha modern, daha kaliteli ve daha yaşanabilir bir Kocasinan için, bölge genelinde yenileme çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini belirterek noktaladı.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla