Başkan Hiçyılmaz, Hollanda Kayserililer Vakfı Heyetini konuk etti

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Hollanda Kayserililer Vakfı Başkan Yardımcısı Mevlüt Gürcü, Vakıf Eğitim Komisyonu Başkanı Tekin Ateş ve Hollanda’dan gelen öğrencileri konuk etti.
Vakıf üyelerini ve öğrencileri ağırlamaktan duyduğunu memnuniyeti belirten Başkan Hiçyılmaz, çalışmalarından dolayı vakıf üyelerini tebrik etti. Hiçyılmaz, Kayseri’nin ekonomik ve sosyal gelişimine ilişkin bilgiler paylaştı ve Türkiye’nin Avrupa ülkelerinin gelişmişlik seviyesine yaklaştığını belirtti.
Başkan Hiçyılmaz, yurt dışındaki Kayserililerin yaşadıkları ülkelere ve Türkiye’ye önemli katkılar sunduğuna değinerek, Hollanda’da eğitim gören gençlerin çeşitli etkinlikler ve kültür turları ile Kayseri’yi tanımasının önemli olduğunu ifade etti. Hiçyılmaz, vakıf üyeleri ile birlikte gelen üniversite ve lise öğrencileri ile bir süre sohbet ederek, tavsiyelerde bulundu.
Hollanda Kayserililer Vakfı Komisyon Başkanı Tekin Ateş ise kendilerini kabul eden Başkan Hiçyılmaz’a teşekkür ederek, Kayseri’de yaptıkları etkinlikler hakkında bilgi verdi. -kb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.