Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ile birlikte Eskişehir Bağları Osmanlı Mahallesi Merkez Camisinde Cuma namazı sonrası mahalle halkı ve esnaflar ile sohbet etti.
Bu hafta Cuma programında yollarının Eskişehir Bağları Osmanlı Merkez Camii’ne düştüğünü belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, “Allah huzurumuzu birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozmasın. Vatanımıza, Bayrağımıza, Devletimize, Milletimize sahip çıkma duygusunu geliştirsin. Eskişehir Bağları olarak bilinen bölgemizin alt yapı tamamlandı. Çok amaçlı sosyal tesisleri, Pazaryerleri,düğün salonları,semt polikliniği,modern alışveriş merkezleri ile en önemlisi gönül insanları ile ilçemizin en güzel semtlerinden birisi.Yakında hizmete açacağımız Danışmentgazi Sosyal Tesisleri ve Kapalı Pazaryeri ile bu bölgenin bir ihtiyacını daha yerine getirmiş olacağız. Her zaman olduğu gibi bugünde bizlere bağrına basan, destek veren tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.
Suriye’nin İdlip şehrinde yaşanan katliama da değinen Başkan Büyükkılıç “Binlerce masum insanın özellikle çocukların katili Esed’i kınıyorum. Kimyasal silahla şehit edilen kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu insanlık dışı uygulama kesinlikle kabul edilemez. Bir an önce yaşanan bu acının son bulması en büyük temennimiz.”dedi. -İHA

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla